KEVIN MURPHY

Są marki, które pojawiają się w moim życiu i szybko stają się uprzywilejowane. Mam kilka swoich ulubionych. Takich ponad wszystkie. Których nie wymieniam, bo mi pasują. Ulubione metki odzieżowe wymieniałam w ostatnim wpisie. Dziś krótka notka o produktach kosmetycznych zasługujących na moje pisemne uznanie.

Mało opowiadam o kosmetykach, których używam, bo jestem w tym aspekcie zadeklarowaną minimalistką. Niewiele jest mi potrzebne do szczęścia, poza podstawowymi produktami higieny. Bez tych do makijażu żyję bez wysiłku. Choć w głębi duszy podziwiam proste, naturalne makijaże profesjonalistów i sama marzę o dodaniu takiego do swoich umiejętności. Na razie nie mam żadnych podstaw i żadnej praktyki, więc zakładka zdrowie i uroda nie jest u mnie najsilniejszą. Nie mam przepełnionych szafek w łazience, nie śledzę kosmetycznych premier, nie czytam recenzji, ani poradników "jak zrobić porządek w kosmetyczce".

Jestem bardzo wierna markom. Jak już coś wpadnie mi w oko, spełni moje oczekiwania, to zostaje ze mną na zawsze. Jedną z marek, dla której zaryzykowałam dużo pieniędzy, był Kevin Murphy (bo wyśmienity design opakowań ;-)) Kupiłam szampon i odżywkę za równowartość dobrej suszarki. I niestety... się zakochałam!

Żaden szampon z odżywką nigdy nie zrobił moim włosom lepiej. A wiadomo, że nastrój włosów bezpośrednio przekłada się na nastrój ich właścicielki! Pukle mam mięciutkie i lśniące, łuski pozamykane - żaden włos się nie jeży!

Mogę użyć tylko tych emocjonalnych argumentów, bo na kwestiach technicznych kosmetycznej branży nie znam się zupełnie. A i porównań nie mam wielu, bo półka drogeryjna, z której całe życie korzystam - to żadna konkurencja dla produktów Kevin Murphy. Czy istnieje więcej takiego dobra na ziemi, o istnieniu którego nie mam pojęcia? (tak, retoryczne).

Do tego - jak one pięknie wyglądają!

PS Na Kevin Murphy pracuje m.in. Hairmate - salon fryzjerski, w którym robiłam swoją wielką włosową metamorfozę. To połączenie produktu i usługi jest odpowiedzialne za wyśmienity efekt mojej zmiany.

photofacefun_com_1481781227-custom

photofacefun_com_1481782488-custom

photofacefun_com_1481781708-custom

photofacefun_com_1481782003-custom

photofacefun_com_1481782627-custom