2015.03.25_50 1200

O Marcie. O mnie.

Lubię swoje życie do tego stopnia, że zapragnęłam o nim pisać. Sezonowo jeżdżę na nartach, na motocyklu, żegluję i podróżuję. W międzyczasie zostałam inżynierem. Całym rokiem z pasją celebruję codzienność; dbam o Rodzinę, dopieszczam przestrzeń w swojej kawalerce, wymyślam strategie osobistego rozwoju, planuję wyprawy, szukam inspiracji. Mam silne postanowienie robienia w życiu tylko tego, co sprawia mi przyjemność.

Ten blog to niecodzienna historia opowiadana na żywo, w której możesz uczestniczyć. Historia o wywróceniu życia do góry nogami w celu jego kompleksowej reorganizacji.

Na łamach bloga realizuję projekt życia. Mam 28 lat, świetne wykształcenie, do niedawna złudzenie pracy marzeń i komfortowego, stabilnego życia. Wbrew środowisku, jego normom i oczekiwaniom - rzuciłam to wszystko dla pełnoetatowej niepewnej pracy blogerki.

Piszę tu o tym, na czym znam się najlepiej - o świadomym życiu, którego każdy czynnik ma przynosić satysfakcję. Moje wszystkie działania są realizacją tej filozofii.

Świadome życie jest tożsame z popularnym teraz slow life, opiera się też znacznie na założeniach minimalizmu. Nie zależy mi na zmieszczeniu się w którejkolwiek szufladce. Zależy mi, żeby codziennie robić to, co lubię, realizując swój kreatywny potencjał i współpracując z ludźmi, którzy go docenią. Chcę tworzyć silną markę osobistą, która za chwilę stanie się unikatowym profesjonalnym biznesem. 11 października 2018 roku, w dniu swoich trzydziestych urodzin, chcę sobie powiedzieć, że jestem szczęśliwym, realizującym się zawodowo człowiekiem.

Świadomy styl życia, według mnie, to suma pracy, która daje frajdę, wspierającego otoczenia, wartościowych relacji społecznych, komfortowego domu do odpoczynku, zadbanego zdrowia, dobrego samopoczucia oraz realizowanych pasji. To przykładanie się do własnego życia.

Jeśli te informacje są dla Ciebie niewystarczające lub jeśli chcesz nawiązać szeroko rozumianą współpracę - napisz do mnie na marta.guzowska.88@gmail.com lub przeczytaj więcej informacji w zakładce Współpraca.

Dziękuję za odwiedziny!

z pozdrowieniami, Marta