Ambasadorka pięknych włosów

Jestem fanką swoich włosów. Od 27 lat darzę je uczuciem absolutnie wyjątkowym. To one wyróżniały mnie zawsze na tle tłumu, były adresatem licznych komplementów i szybko stały się moim znakiem rozpoznawczym. Przywykłam, że zawsze były i będą. Że zawsze uratują mój wizerunek, odwrócą uwagę od zmęczonej twarzy, albo kiepskich ubrań założonych w pośpiechu. Przez przewlekłe funkcjonowanie w trybie za szybkim, przez kumulacje stresów dorosłego życia, mijające lata, podstawową pielęgnację i niewzorową dietę, bardzo się osłabiły, są teraz kruche, matowe i znaczne słabsze niż kilka lat temu. Ostatnio coraz więcej znajduję ich na szczotce. Zrozumiałam, że za lata tworzenia mojego wizerunku okazuję im zdecydowanie za mało troski i zainteresowania.

Są kampanie, które trafiają w punkt moich potrzeb. Kilka dni temu otrzymałam propozycję zostania ambasadorką ogólnopolskiej akcji Polki mówią STOP WYPADANIU WŁOSÓW, nad którą patronat objęła marka Cece of Sweden. Nie wiem, jak organizatorzy wyczuli moje bieżące potrzeby, ale czuje, że nikt nie nadaje się teraz na to stanowisko lepiej ode mnie!

Wkrótce startuję z miesięcznym wyzwaniem, podczas którego przetestuję nową kompleksową kurację  Cece MED – Stop wypadaniu włosów, na którą składają się: szampon (300 ml), odżywka (300 ml), lotion (75 ml) i ampułki do skóry głowy (30x7 ml).

Opis akcji, informacje o marce, a także szczegóły pielęgnacji włosów problematycznych znajdziecie na stronie internetowej www.stopwypadaniu.pl. Tutaj również można przystąpić do akcji i razem ze mną podjąć się tego samego wyzwania! Chodźcie! :)

Zapraszamy na FB Piękne włosy z Cece of Sweden,  www.cece.pl oraz Instagram @cece_of_sweden

DSC_4793 800

DSC_4795 800

DSC_5000 800

DSC_4872 800

DSC_4834 1200

DSC_4838 800

DSC_4842 800

DSC_4877 1200

zdjęcia Magdalena Piechota www.magdalenapiechota.com | make up Eliza Michalczyk | miejsce Qbik Loft Aparts