Do Warszawy na sesję

Był szary styczeń, jeden z tych dni, które absolutnie nie nadają się do życia. Marnotrawiąc cenne minuty swojej historii w kompletnie nierozwijających obszarach sieci, wpadłam na konkurs organizowany przez Magdalenę Piechotę - fotografkę - artystkę, której prace od dawna śledziłam z otwartymi ustami. Z okazji własnych urodzin Magda postanowiła obdarować swoich fanów prezentem. Zaproponowała nam sesję - taką, która będzie spełnieniem naszych indywidualnych marzeń. Pojawiła się prawdziwa gratka dla smakoszy jej twórczości! Jak wspomniałam, dzień był absolutnie nieludzki, więc jedyne, co dało się robić - to marzyć. Krótką wizualizację bieżącej potrzeby opisałam więc w komentarzu konkursowego posta (tutaj i tutaj) i... wygrałam! Pozostało już tylko odebrać nagrodę.

Tydzień temu, łącząc biznesowe i prywatne potrzeby weekendowego wyjazdu - odwiedziliśmy Warszawę. Pomimo przebrzydłej pogody, zmęczenia codziennymi tematami, litanii komplikacji i potknięć, którymi na starcie obciążony został ten wyjazd - wspominamy go dziś wyłącznie z wielkimi uśmiechami.

Podróż (nawet jeśli trwa tylko 2,5 h autostradą) działa na mnie zbawiennie. Nowe miejsca stwarzają neutralne tło dla codziennych wątków. Fizyczny dystans, oddalenie się od domu, pomaga nabrać zdrowego dystansu do sytuacji, w których tkwię na co dzień. Wyjeżdżam więc z przyjemnością, bez zbędnego zastanawiania, kiedy tylko mogę.

W ten właśnie wyjazdowy weekend poznałam Magdę, kobietę o artystycznej duszy, z pasją zauważalną w każdym geście. Spędziłyśmy razem sobotę robiąc zdjęcia, rozmawiając, pijąc kawę, jedząc ciasto - aranżując swój przyjazny ciepły kąt w miejskiej, szarawej przestrzeni.

Potrzebna mi była taka dawka serdeczności! Dziękuję WAM <3

Dziś drobna zapowiedź sesji, a raczej kilka kadrów fajnego rozgardiaszu tuż przed nią; szkic jej klimatu, koloru, scenerii, nastroju... Wszystko jak lubię!

DSC_4536 800

DSC_4570 800

DSC_4573 800

DSC_4556 1200

DSC_4576 800

DSC_4649 800

DSC_4656 800

DSC_4671 800

zdjęcia Magdalena Piechota www.magdalenapiechota.com | make up Eliza Michalczyk | miejsce Qbik Loft Aparts